KPP Słupca

Ważne informacje - 5 artykułów

Najczęściej czytane

 1. Kolejni zatrzymani - nietrzeźwy kierowca i pasażer z narkotykami

  Policjanci z Posterunku Policji w Strzałkowie, po krótkim pościgu, zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy poruszając się samochodem osobowym po drogach gminy Strzałkowo, nie zatrzymali się do kontroli drogowej. Ale nie był to jedyny powód ich zatrzymania.

 2. Wypadek drogowy w Słupcy

 3. Śmiertelny wypadek w Nowej Wsi

 4. Wypadek śmiertelny w Strzałkowie

 5. Zostan jednym z nas - wstąp w szeregi Policji

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie. Jeszcze dziś zadzwoń pod numer 19 997.

 6. Wypadki na drogach powiatu

 7. O kobietach w słupeckiej policji i nie tylko

  Obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet są świetną okazją do przybliżenia roli kobiet w Policji. Dzisiaj widok kobiet w policyjnym mundurze nikogo nie dziwi i nie zaskakuje, służą na równie z mężczyznami. Kobiety zatrudnione w jednostkach policji, to nie tylko funkcjonariuszki, to także pracownice Policji, które swoją codzienną pracą wspierają mundurowych w działaniach na rzecz bezpieczeństwa. Dziękując paniom za dotychczasową pracę, życzymy wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanych obowiązków.

 8. Powiatowe obchody Święta Policji 2021

  We wtorkowe południe, 3 sierpnia, odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. W uroczystym apelu uczestniczyli policjanci i pracownicy cywilni słupeckiej komendy policji na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Słupcy insp. Romanem Ciesielczykiem oraz zaproszeni goście. Wydarzenie zaszczycił swoją obecnością Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu podinsp. Mariusz Wiśniewski.

 9. Śmiertelny wypadek w Bukowym

 10. Policjanci na uroczystościach z okazji Święta Niepodległości

  Upamiętniając 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w powiatowo – miejsko – gminnych obchodach Święta Niepodległości w Słupcy uczestniczył Komendant Powiatowy Policji insp. Roman Ciesielczyk wraz z pocztem sztandarowym. Honorową wartę przy pomniku w Słupcy pełnili policjanci wraz z harcerzami. Komendant wraz Kierownikiem Posterunku Policji w Strzałkowie asp.sztab. Michałem Malinowskim oraz pocztem sztandarowym uczestniczyli również w obchodach święta zorganizowanych w miejscu pamięci w Łężcu. O zabezpieczenie uroczystości zadbali policjanci z Wydziału Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego.