Wydarzenia z minionego tygodnia - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wydarzenia z minionego tygodnia

napis_maleW minionym tygodniu słupeccy policjanci zatrzymali trzech mężczyz na gorącym uczunku popełnienia przez nich przestępstw. Jeden z nich miał przy sonie narkotyki, dwóch następnych kierowało pojazdami będąc w stanie nietrzeźwości.
Policjanci Wydziału Kryminalnego 7 grudnia br. w Słupcy na os. Niepodległości zatrzymali 27-letniego mieszkańca Słupcy , u którego w odzieży podczas przeszukania ujawnili woreczek z zielonym suszem roślinnym.  Dwa następne woreczki z marihuaną funkcjonariusze znaleźli w domu mężczyzny, które ukrył w meblach.  Słupczanin został przewieziony do szpitala, z uwagi na zagrażający jego życiu i zdrowiu stan po zażyciu narkotyków i leków. Za swój czyn odpowie przed Sadem, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
 
Dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymali podczas weekendu policjanci ze słupeckiej drogówki. 11 grudnia br. Mariusz S. lat 41 zam. gm. Ostrowite, będąc w stanie nietrzeźwości  1,23 mg/l kierował samochodem osobowym  w Szyszłowie. Dodatkowo posiadał zakaz sądowy na kierowanie pojazdami.   12 grudnia br. Mariusz S. lat 48 zam.Chełmża , będąc w stanie nietrzeźwości  0,60 mg/l kierował rowerem  w Wierzbocicach.