Policjanci na festynie rodzinnym w Orchowie - Spotkania z Bezpieczeństwem - KPP Słupca

Spotkania z Bezpieczeństwem

Policjanci na festynie rodzinnym w Orchowie

Data publikacji 11.06.2018

Podczas festynu rodzinnego w Orchowie policjanci z miejscowego posterunku policji promowali akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” oraz informowali o zgubnym wpływie narkotyków i dopalaczy. Mundurowi zabezpieczali również biegi towarzyszące wydarzeniu. Dwóch funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Orchowie uczestniczyło w IX Biegu Memoriałowym im. A.Lewandowskiego CROSS KOLEJARZA - BIEG NIEPODLEGŁOŚCI.

Dzielnicowy sierż.sztab. Ireneusz Bobrowski wraz z policjantami drogówki dbali o bezpieczeństwo małych i dorosłych fanów biegania oraz nordic walking. W głównym biegu CROSS KOLEJARZA - BIEG NIEPODLEGŁOŚCI pobiegli dzielnicowi z miejscowego posterunku policji Daniel Łagutoczkin i Jacek Derengowski.

Podczas rodzinnego Festynu Kolejowego przy starym dworcu stanęły policyjne samochody i motocykle. Funkcjonariusze przypominali o bezpiecznych zachowaniach na drogach oraz o właściwym zachowaniu podczas odpoczynku nad wodą. Informowali o zgubnym wpływie narkotyków i dopalaczy, zwłaszcza na zachowanie i zdrowie młodych ludzi.