KPP Słupca

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. Słupeccy policjanci podsumowali rok 2018

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Słupcy ocenili stan bezpieczeństwa w 2018 roku. W porównaniu do 2017 roku zanotowano mniej przestępstw i mniej zdarzeń drogowych. Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym wciąż pozostaje jednym z priorytetów wielkopolskiej Policji.

 2. KWP – Policjanci podsumowali 2018 rok

  Mniej kradzieży, bójek, włamań, kradzieży samochodów, uszkodzeń mienia. Wzrosła wykrywalność zgłaszanych spraw. Policjanci zabezpieczyli prawie pół tony narkotyków. Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym wciąż pozostaje jednym z priorytetów. Wielkopolscy policjanci ocenili stan bezpieczeństwa w 2018 roku.

 3. Zostan jednym z nas - wstąp w szeregi Policji

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie. Jeszcze dziś zadzwoń pod numer 19 997.

 4. asp.sztab. Artur Kamiński – człowiek z pasją

  Podczas XI Nocy w Muzeum w Słupcy przygotowano dwie wystawy dotyczące wydarzeń historycznych związanych z odzyskaniem niepodległości przez Polskę. Jedna z nich powstała w oparciu o interesujący zbiór patriotycznych kartek pocztowych, który użyczył policjant Komendy Powiatowej Policji w Słupcy Artur Kamiński – pasjonat lokalnej historii i archeologii.

 5. Podsumowanie okresu świątecznego Boże Narodzenie 2018

  W powiecie słupeckim w okresie od 21 do 26 grudnia zanotowano jeden wypadek oraz dwanaście niegroźnych kolizji drogowych. Święta upłynęły bez zdarzeń kryminalnych. Policjanci wielokrotnie interweniowali w miejscach publicznych i miejscach zamieszkania, głównie podczas wydarzeń z alkoholem w tle.

 6. Policjanci w całym kraju zadbają o bezpieczeństwo podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Policjanci w całym kraju czuwać będą nad bezpieczeństwem podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach wszystkich województw zadba o to większa liczba patroli. Przed oficjalnym rozpoczęciem funkcjonariusze szkolili wolontariuszy, przypominając im m.in. podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas kwestowania. Policjanci apelują o to, by w każdej sytuacji wymagającej interwencji alarmować ich dzwoniąc pod bezpłatne numery telefonów 997, 112. Oto kilka porad, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

 7. Na pamiątkę setnej rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego

  W kościele św. Wawrzyńca w Słupcy została uroczyście odsłonięta kamienna tablica upamiętniająca setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Tablica ta powstała z inicjatywy Komitetu Honorowego powiatowych obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystości brali udział słupeccy policjanci, którzy m.in. pełnili honorową wartę przy tablicy.

 8. Podsumowanie sylwestrowo - noworoczne

  W powiecie słupeckim przełom starego 2018 i nowego 2019 roku upłynął w miarę spokojnie. Nie doszło do wypadków drogowych, zgłoszono jedną kolizję. Zanotowano kilkanaście interwencji domowych oraz w miejscach publicznych. W większości ich przyczynkiem był spożywany wcześniej przez uczestników zajść alkohol.

 9. Zgłosił fikcyjną kradzież samochodu

  Słupeccy kryminalni po raz kolejny rozwiązali sprawę fikcyjnego zgłoszenia o kradzieży samochodu. W ciągu kilku dni policjanci odnaleźli auto oraz udowodnili właścicielowi, że złożył fałszywe zeznania. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę oraz osoby, które mu pomagały. U jednego z zamieszanych w sprawę znaleziono narkotyki i nielegalny tytoń.

 10. KGP - Życzenia świąteczne Komendanta Głównego Policji

  Komendant Główny Policji, gen. insp. Jarosław Szymczyk, w imieniu kierownictwa polskiej Policji oraz własnym, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzy wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom polskiej Policji aby ten pełen tradycji moment, napełnił wszystkich nadzieją, ciepłem i radością, a te szczególne dni były okazją do wspólnego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół, a spotkaniom przy wigilijnym stole towarzyszył zapach choinki, śpiew kolęd oraz atmosfera miłości i wzajemnej życzliwości.