KPP Słupca

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. Policjanci wspierają akcję ONKO-MIKOŁAJE

  Z ogromnym zainteresowaniem w naszym regionie spotkała się akcja Onko-Mikołaje, w której zbierane są zabawki dla dzieci cierpiących na nowotwór. Do akcji włączyła się również Komenda Powiatowa Policji w Słupcy oraz Posterunek Policji w Orchowie.

 2. Zostan jednym z nas - wstąp w szeregi Policji

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie. Jeszcze dziś zadzwoń pod numer 19 997.

 3. Wydarzenia z minionego tygodnia

 4. KWP - WYRÓŻNIENIA ZA OCALONE ŻYCIE – KRYSZTAŁOWE GWIAZDY 2019

  Kryształowe Gwiazdy to wyjątkowe wyróżnienie wręczane wielkopolskim policjantom, którzy z narażeniem własnego życia, w służbie lub poza nią, ratują innych. Każdego roku przybywa dziesiątki laureatów, co świadczy o tym jak poważnie policjanci traktują słowa roty ślubowania. 28 listopada br. w Pałacu Działyńskich w Poznaniu odbyła się uroczysta gala wręczenia wyróżnień. Do grona laureatów dołączyło kolejnych 69 policjantów i policjantek z całego województwa, w tym dwóch ze słupeckiej komendy policji.

 5. Powiatowe obchody Święta Policji 2019

  29 lipca słupeccy policjanci obchodzili swoje święto. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski. W całym kraju obchody Święta Policji zostały objęte honorowym patronatem Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Elżbiety Witek.

 6. Wypadek śmiertelny w Strzałkowie

 7. Powierzenie obowiązków – zmiany na stanowiskach w KPP w Słupcy

  W związku z planowanym przejściem na emeryturę Naczelnika Wydziału Prewencji kom. Roberta Górnego, Komendant Powiatowy Policji w Słupcy wręczył rozkazy powierzające obowiązki służbowe na nowych stanowiskach dwóm policjantom. Wraz z Przewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów komendant przekazał trojgu funkcjonariuszom dyplomy za wzorową i ofiarną służbę na rzecz mieszkańców Wielkopolski.

 8. Zakończenie wystawy o przedwojennej Policji

  Miniony piątek był ostatnim dniem funkcjonowania wystawy, którą Komenda Powiatowa Policji w Słupcy przygotowała wspólnie z Muzeum Regionalnym w Słupcy. Wystawę "Na posterunku... z dziejów Policji Państwowej w 100-lecie powstania" zwiedzili uczniowie klasy policyjnej, a oprowadzali ich dyrektor muzeum Beata Czerniak wraz z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Słupcy mł.insp. Janem Rabiejem i asp.sztab. Arturem Kamińskim.

 9. KOMENDANCI DEKOROWALI POLICYJNĄ CHOINKĘ WRAZ Z PRZEDSZKOLAKAMI

  Z okazji zbliżających się świąt dzieci z Przedszkola Niepublicznego Miś Uszatek w Słupcy odwiedziły słupeckich policjantów. Maluchu przyniosły w prezencie świąteczny stroik i przekazały życzenia na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Słupcy. Komendant zaprosił przedszkolaków do ubierania policyjnej choinki, która właśnie stanęła w holu komendy.

 10. ”Na posterunku...” - wystawa w muzeum z okazji 100.rocznicy powstania Policji Państwowej

  Komenda Powiatowa Policji w Słupcy wspólnie z Muzeum Regionalnym w Słupcy przygotowała wystawę "Na posterunku... z dziejów Policji Państwowej w 100-lecie powstania". W budynku muzeum można było zapoznać się z licznymi zborami dokumentów, zdjęć i przedmiotów związanych z międzywojenną Policją, a w ogrodzie obecni funkcjonariusze przygotowali mundurowe miasteczko, przybliżające współczesną formację.