Październikowe spotkania z bezpieczeństwem - Spotkania z Bezpieczeństwem - KPP Słupca

Spotkania z Bezpieczeństwem

Październikowe spotkania z bezpieczeństwem

Data publikacji 31.10.2009

pog_orch_2_maleW październiku br. słupeccy policjanci odbyli szereg spotkań z przedszkolakami, uczniami szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Realizując programy prewencyjne Bezpieczna Szkoła i Z Pyrkiem Bezpieczniej, uczyli młodsze dzieci jak być bezpiecznym na drogach, w domu i w szkole. Starszym przybliżyli zasady bezpiecznych zachowań w Internecie, dyskutowali o problemach związanych z alkoholizmem, narkomanią i nikotynizmem. Ważnym elementem pogadanek była odpowiedzialność prawna nieletnich oraz zagadnienia właściwych postaw społecznych.

 

Dzielnicowy st. sierż. Waldemar Zawodny i specjalista ds. nieletnich mł. asp. Dariusz Nowicki zawitali do przedszkola w Cieninie Zabornym.

pog_czab_przedsz 

Specjalista ds. nieletnich st. sierż. Iwona Górna wraz z rzecznikiem prasowym mł. asp. Marleną Kukawką zostały zaproszone przez dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orchowie.

 pog_orcg_1

 

pog_orch_3

 

 

pog_orcg_4
Grupę przedszkolną PSZCZóŁKI ze strzałkowskiego „Kubusia Puchatka” odwiedzili mł. asp. Marlena Kukawka i mł. asp. Dariusz Nowicki, a u TYGRYSKóW był dzielnicowy sierż. sztab. Andrzej Szkudlarek.

 

dscf8331
Specjaliści ds. nieletnich przeprowadzili szereg pogadanek w Gimnazjum w Zagórowie oraz w zagórowskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych.