Podsumowanie konkursu plastycznego - Spotkania z Bezpieczeństwem - KPP Słupca

Spotkania z Bezpieczeństwem

Podsumowanie konkursu plastycznego

Data publikacji 07.06.2009

dr_maleW niedzielę – 31.05.2009 r. – na festynie podsumowującym obchody XII Słupeckich Dni Rodziny odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród powiatowego konkursu plastycznego STOP UZALEŻNIENIOM. Zorganizowała go Komenda Powiatowa Policji w Słupcy wspólnie z Komisjami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Słupcy i Zagórowie oraz Stowarzyszeniem „Ratujmy Życie” ze Słupcy. Konkurs był adresowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz gimnazjów. Nagrodzone prace będą wykorzystane przy projektowaniu ulotek i plakatów o tematyce antyalkoholowej, antynarkotykowej i antynikotynowej oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym wydawanych przez Policję ze Słupcy.
A oto zwycięzcy:
Gimnazja
I miejsce – Natalia Kobojek /Ostrowite
II miejsce – Marcin Waszak/Ostrowite
III miejsce – Magdalena Szeszycka/ Orchowo
Wyróżnienie – Monika Kaczmarek/Trąbczyn
Szkoły Podstawowe
I miejsce – Jonasz Witasik / SP nr 1 Słupca
II miejsce – Ernest Jabłoński / SP nr 1 Słupca
III miejsce – Kamil Franczak / Trąbczyn
Wyróżnienie – Adrianna Rudolf/Ratyń
– Adrian Bagrowski / Wólka
– Jakub Jasiek / SP nr 1 Słupca
Nagrodzeni otrzymali torby odblaskowe z okolicznościowymi kubkami, książkami lub grami planszowymi oraz „smycze” o tematyce antyuzależnieniowej.
Podczas pikniku Słupecka Komenda Policji wystawiła swoje stanowisko. Policjantki wręczały ulotki, można było przyjrzeć się policyjnemu wyposażeniu służbowemu. Była okazja porozmawiać z policjantami z drogówki i zrobić sobie zdjęcie na policyjnej Hondzie. Za rozwiązanie krzyżówek o bezpieczeństwie przewidziano nagrody w postaci elementów odblaskowych.

dr_1

dr_2
dr_3
dr_4
dr_5