Policjanci zapraszają na film profilaktyczny - Przypominamy, ostrzegamy - KPP Słupca

Przypominamy, ostrzegamy

Policjanci zapraszają na film profilaktyczny

Data publikacji 15.06.2020

Policjanci z Wydziału Prewencji oraz Wydziału Ruchu Drogowego słupeckiej komendy policji we współpracy z portalem TwojaSłupca.pl przygotowali dla uczniów film profilaktyczny z poradami na nadchodzące wakacje. Czas pandemii spowodował, że funkcjonariusze nie mogąc spotkać się osobiście z dziećmi i młodzieżą postanowili poszukać innych rozwiązań, aby dotrzeć do młodych odbiorców z przekazem, jak być bezpiecznym w różnych życiowych sytuacjach.

Przed pandemią policjanci spotykali się z uczniami w realu: w szkole lub na festynach, często zapraszali dzieci do odwiedzenia komendy. Podczas takich spotkań przekazywali wskazówki, jak bezpiecznie spędzić czas wolny, jak właściwie poruszać się po drogach, jak odpowiedzialnie korzystać z internetu, przestrzegali przed eksperymentowaniem z używkami.

Przed zbliżającymi się wakacjami, dzięki współpracy ze szkołami, do uczniów dotrze specjalny film nagrany dla nich przez mundurowych. Film można obejrzeć również na stronie fejsbukowej Komendy Powiatowej Policji w Słupcy.

Zapraszamy...

https://www.facebook.com/PolicjaSlupca/videos/323677361959306/