Co się u nas wydarzyło... - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Co się u nas wydarzyło...

wda_1aWydaje się, ze nie minęły jeszcze echa naszego ostatniego spotkania, a już nadchodzi czas następnego. Dziwne dlaczego nam emerytom czas upływa tak szybko?… 

 

 

 

Czas pamięci o tych kolegach którzy  odeszli ze stowarzyszenia  „ na wieczną służbę”  skłonił nas do zapalenia symbolicznego znicza na Ich mogiłach.

 

znicz

 

A cóż  udało się  zrealizować z ambitnych planów snutych na ostatnim spotkaniu, gdy pełni optymizmu mieliśmy przed sobą perspektywę całego roku? W telegraficznym skrócie wygląda to tak:

    Jako grupa /już nieliczna/ cyklistów wzięliśmy udział w dorocznym  XVIII rajdzie Edmunda Taczanowskiego. Dużą atrakcją było zwiedzanie lotniska, które leżało przy trasie naszego rajdu.

 

taczanowski_1
taczanowski_2
taczanowski_3
taczanowski_4
taczanowski_5
taczanowski_6

 

W XI Ogólnopolskim  Sudeckim Rajdzie Policjantów „Góry Suche 2015”  tradycyjnie przedstawicielem naszego koła był autor niniejszego tekstu. Dla przełamania niechęci do tych pięknych gór  „ w sam raz dla emerytów”  przedstawiam kilka fotek, może w przyszłym sezonie ktoś jednak wybierze się na szlak?

 

sudety_1
sudety_2
sudety_3

 

Letnia upalna pogoda sprzyjała wodnym wyprawom. Z inspiracji  kolegi Romka  Kwitowskiego uczestniczyliśmy w spływie rzeką Wdą , organizowanym przez koło PTTK w Słupcy, biwakując pod namiotami i sycąc się bliskim kontaktem z otaczającą nas przyrodą.

 

wda_1
wda_2
wda_3
wda_4

 

Pogodna jesień również „wyciągnęła”  nas ponownie na szlak wodny, tym razem spłynęliśmy rzeką Piławą

 

pilawa_1
pilawa_2
pilawa_3
pilawa_4

 

Tegoroczne wodne podróże zakończył  X Ogólnopolski  Spływ „Złota jesień na Rurzycy” organizowany przez Pomorski Wojskowy Oddział PTTK w Wałczu.

 

rurzyca_1
rurzyca_2
rurzyca_3
rurzyca_4
rurzyca_5

 

 

Za chwilę ponowne spotkanie, (11grudnia godz.16, na które serdecznie zapraszamy ) i znów będziemy układać plany na następny rok – co tym razem (…)uda się nam zrealizować?