I Spływ Kajakowy po Warcie za nami - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

I Spływ Kajakowy po Warcie za nami

Data publikacji 12.06.2017

Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Słupcy zorganizował dla funkcjonariuszy i ich rodzin I Spływ Kajakowy po Warcie. Przedsięwzięcie odbyło się z okazji Dnia Dziecka. Impreza okazała się strzałem w „dziesiątkę” i dostarczyła niezapomnianych przeżyć małym i dużym uczestnikom.

Dzień Dziecka to dobra okazja do organizacji różnych przedsięwzięć sportowo-rekreacyjnych w towarzystwie dzieci. I tak też było w przypadku słupeckiego związku zawodowego policjantów, który z tej okazji zorganizował 9 czerwca br. I Spływ Kajakowy po Warcie. Uczestnikami spływu były oczywiście dzieci wraz z rodzicami – policjantami Komendy Powiatowej Policji w Słupcy. Celem imprezy była integracja środowiska policyjnego oraz ich rodzin. Uprawianie turystyki kajakowej, to świetna forma czynnego wypoczynku, do którego rodzice zachęcali swoje pociechy. Trasa wiodła z nurtem rzeki Warty z Lądu do Pyzdr. Po wypłynięciu z Mariny kajakarze mieli niecodzienną możliwość obcowania z przyrodą obserwowaną ze środka rzeki. Kilka godzin wiosłowania później na wszystkich czekały przysmaki z grilla podawane na przystani w Pyzdrach. To była naprawdę niezapomniana przygoda, która z pewnością zostanie powtórzona.

Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów w Słupcy – Paweł Ławniczak kieruje podziękowania do wszystkich uczestników spływu oraz do Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Poznaniu za udzielone wsparcie finansowe.