Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Filmowy przeWODNIK” - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Filmowy przeWODNIK”

Data publikacji 18.06.2019

Elementem akcji „KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ” jest konkurs dla dzieci i młodzieży polegający na przygotowaniu spotu filmowego, trwającego 30-60 sekund i promującego bezpieczne przebywanie nad wodą pn. „Filmowy przeWODNIK”. W konkursie który trwać będzie do września br., udział wziąć mogą zespoły liczące do 5 osób w wieku do 18 lat pod opieką dorosłego opiekuna.

Prace konkursowe można przesyłać na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji, ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa z dopiskiem „Filmowy przeWODNIK” do dnia 10 września 2019 r.

Na potrzeby projektu opracowane zostały materiały edukacyjno-informacyjne, m.in.: informatory oraz naklejki. W ramach akcji w dniu 1 czerwca br. zostanie również ogłoszony konkurs filmowy pn. "Filmowy przeWODNIK" promujący bezpieczne przebywanie w wodzie lub nad wodą.  

Akcja została objęta patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz wpisana do Harmonogramu działań na rok 2019 w ramach Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020. 

Partnerami projektu są: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Fundacja PZU.


 

Pliki do pobrania

  • 6.53 MB
  • 326.3 KB