Konkurs „100 LAT POLICJI” - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Konkurs „100 LAT POLICJI”

Data publikacji 25.02.2019

Celem konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej policji, a także kształtowanie pozytywnych postaw niezbędnych w integracji społeczności policyjnej przez uczestnictwo w wydarzeniach o charakterze artystycznym...

Rok 2019 to czas obchodów  100.  rocznicy powołania Policji Państwowej, którą pragniemy uczcić przez comiesięczne wydarzenia kulturalne, edukacyjne i promocyjne.

Jednym z takich wydarzeń będzie organizowany Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”. Wezmą w nim udział finaliści konkursów przeprowadzonych na szczeblu wojewódzkim. Zwycięzcy konkursu finałowego zaproszeni będą na centralne obchody Święta Policji, które odbędą się w Warszawie, gdzie zostaną im wręczone nagrody.

Organizatorami Festiwalu jest Biuro Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji wraz z Biurem Historii i Tradycji Policji KGP oraz Gabinetem Komendanta Głównego Policji.

Celem konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej policji, a także kształtowanie pozytywnych postaw niezbędnych w integracji społeczności policyjnej przez uczestnictwo w wydarzeniach o charakterze artystycznym.

Zgłoszenia zgodne z regulaminem można nadsyłać do 20 marca br. pocztą elektroniczną na adres tomasz.kowalski1@po.policja.gov.pl

lub pocztą tradycyjną z dopiskiem „100 lat Policji”na adres:

                                                          Wydział Komunikacji Społecznej

                                                          Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu

                                                          ul. Kochanowskiego 2a

                                                          60-844 Poznań

 

lub złożyć osobiście do Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Regulamin do pobrania znajduje się w załączniku widocznym poniżej.

Pliki do pobrania

  • 1.84 MB