Pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej

Data publikacji 06.06.2017

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Słupcy zajęli pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kole pod nazwą „Mundurowi dzieciom”. Wspólna inicjatywa Komendy Powiatowej Policji w Kole i Urzędu Miasta w Kole była jedną z atrakcji obchodów „Dnia Dziecka”. Zwycięski puchar odebrał Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego asp.szt. Jan Wojtczak, który przewodził słupeckiej drużynie.

2 czerwca na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole odbył się I Turniej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kole „Mundurowi dzieciom”, w którym rywalizowało sześć policyjnych drużyn. Sportowa rywalizacja stróżów prawa z województwa wielkopolskiego uświetniła obchody „Dnia Dziecka” zorganizowane wspólnie przez Urząd Miejski w Kole, Komendę Powiatową Policji w Kole, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole oraz wiele innych instytucji, organizacji i przedsiębiorstw z terenu powiatu kolskiego.

W rywalizacji uczestniczyły drużyny z Kalisza, Konina, Turku, Wrześni, Słupcy i Koła. Najlepsi okazali się przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Słupcy, dzięki wygraniu bezpośredniego meczu z ekipą z Kalisza.

Wszyscy uczestnicy piłkarskich zmagań otrzymali z rąk organizatora imprezy Komendanta Powiatowego Policji w Kole insp. Mirosława Ścisłego pamiątkowe medale, a najlepsze drużyny turnieju odebrały okazałe puchary.

Tabela końcowa I Turnieju o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kole „Mundurowi dzieciom”:

  1. Komenda Powiatowa Policji w Słupcy – 10 pkt,

  2. Komenda Miejska Policji w Kaliszu – 10 pkt,

  3. Komenda Powiatowa Policji w Kole - 9 pkt,

  4. Komenda Powiatowa Policji we Wrześni – 8 pkt,

  5. Komenda Powiatowa w Turku – 4 pkt,

  6. Komenda Miejska Policji w Koninie – 0 pkt.