W Ostrowitem otwarto policyjny Punkt Obsługi Interesantów - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W Ostrowitem otwarto policyjny Punkt Obsługi Interesantów

punkt_17 października w Ostrowitem odbyło się otwarcie Punktu Obsługi Interesantów, który stanowi część składową Posterunku Policji w Orchowie. W uroczystej inauguracji udział wzięli: Wójt Gminy Ostrowite Henryk Tylman wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Markiem Nowakowskim, którzy przekazali punkt w użytkowanie oraz Komendant Powiatowy Policji insp. Zbigniew Malina i Kierownik Posterunku Policji w Orchowie mł. asp.  Iwona Górna.
Punkt znajduje się w budynku na ul. Zachodniej 3a, w którym dwa razy w tygodniu dzielnicowi lub inni policjanci będą oczekiwać na osoby, które chcą porozmawiać na nurtujące je problemy, zasięgnąć porady, przekazać swoje zapytania i wnioski. Punkt czynny jest we  wtorki w godzinach 10.00-12.00 i czwartki w godzinach 16.00-18.00. W pozostałe dni chętni mogą przyjechać do Posterunku Policji w Orchowie lub telefonicznie skontaktować się z policjantami.

Idea otwarcia punktu w Ostrowitem doskonale wpisuje się w koncepcję działania Policji bliżej społeczeństwa oraz jest wyrazem zainteresowania władz gminy służącemu poprawie bezpieczeństwa mieszańców gminy.

 

punkt_3
punkt_6

 

Poniżej przedstawiamy telefony kontaktowe oraz rejony służbowe dzielnicowych.

POSTERUNEK POLICJI W ORCHOWIE

Orchowo, ul. Kościuszki 6, tel. 63 274 13 60 

 

Rejon X - gmina Ostrowite

dzielnicowy sierż. Daniel Łagutoczkin

tel. 786 936 481

miejscowości: Ostrowite, Antoninek, Borówiec, Grabina, Hejna, Izdebno, Jarotki, Kania, Koszary Jarockie, Lucynowo, Michałowo, Milejewo, Młynek, Pieńki, Przecław, Salamonowo, Siernicze Małe, Stara Olszyna, Szyszłowo, Szyszłowskie Holendry, Tomaszewo 

Rejon XI - gmina Ostrowite

dzielnicowy mł. asp. Jacek Derengowski 

tel. 786 936 482 

miejscowości: Andrzejewo, Brzozogaj, Chrzanowo, Doły, Giewartów, Giewartów Holendry, Gostuń, Kierz, Kąpiel, Kosewo, Lipnica, Mieczownica, Naprusewo, Sienno, Siernicze Wielkie, Skrzynka, Starogostuń, Świnna, Tumidaj, Tomiszewo, Wiktorowo