Zapraszamy na ROCK RUN JAROCIN - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na ROCK RUN JAROCIN

logo_bieguJuż wkrótce w Jarocinie odbędzie się wielka impreza sportowa dla miłośników biegania organizowana przez stowarzyszenie Rock Run Jarocin. Półmaraton i bieg na 10 km odbędą się pod hasłem "STOP DOPALACZOM". Organizatorzy wraz z  Komendantem Powiatowym Policji w Jarocinie zapraszają policjantów z całej Polski oraz funkcjonariuszy innych formacji do udziału w biegu w kategorii "służb mundurowych" i włączenie się do akcji profilaktycznej.
Po raz pierwszy w Jarocinie 20 września br. odbędzie się święto biegania na tak dużą skalę. Zmagania i rywalizacja sportowa w biegach odbędzie się na dwóch trasach: 20 kilometrowej i 10 kilometrowej.

Organizatorem imprezy jest stowarzyszenie Rock Run Jarocin, a jednym z partnerów w organizacji półmaratonu jest Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie. W ramach tych dwóch kategorii odbędzie się konkurencja branżowa dla służb mundurowych, w których zwycięzca odbierze puchar: za trasę 20 km ufundowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Jarocinie, a w kategorii 10 km ufundowany przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

Rock Run Jarocin 2015 odbędzie się pod hasłem "STOP DOPALACZOM". Hasło to zostanie umieszczone na każdym plastronie z numerem zawodnika. Ta sportowa impreza ma zachęcać nie tylko do aktywnego stylu życia, zdrowej rywalizacji, ale przede wszystkim pokazać, że można dobrze się bawić bez dopalaczy.

Termin: 20 września 2015 r. (zapisy do dnia 31 sierpnia 2015 r.)
Miejsce: Jarocin, stadion przy ul. Sportowej 6 w Jarocinie; obiekt Jarocin-Sport Sp. z o.o.

Informacje organizatora dla uczestników zawodów http://www.rockrun.pl/

Szczegóły i opis trasy znajdują się na stronie
http://www.rockrun.pl/harmonogram/

Do zobaczenia na starcie!