Pożegnanie emerytów - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie emerytów

kopia_dsc0571516 lutego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Słupcy odbyła się uroczystość pożegnania trzech policjantów, którzy za kilka dni przechodzą na emeryturę. Spotkanie było okazją do podziękowania ze strony kierownictwa słupeckiej Policji za ich dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie oraz pożegnanie się z kolegami.

Dyżurni asp. sztab. Jan Jarząbek i st. asp. Jan Pastuszak oraz były kierownik Posterunku Policji w Orchowie asp. sztab. Stanisław Łagutoczkin przepracowali w szeregach policji ponad 30 lat. Każdy z nich zaczynał od tzw. patrolówki, by z czasem awansować na wyższe stanowiska.

Podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Słupcy insp. Zbigniew Malina osobiście podziękował odchodzącym na emeryturę policjantom za wieloletnią służbę, za wkład w rozwój jednostki oraz życzył przyszłym emerytom pomyślności, gdyż jak podkreślił, zaczął się w ich życiu zupełnie nowy rozdział. Odchodzący na zasłużony odpoczynek otrzymali też życzenia i podziękowania z rąk Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego kom. Gabriela Hibnera oraz koleżanek i kolegów z pracy.

Wcześniej, bo 3 lutego br. Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Rafał Batkowski spotkał się w Klubie Policyjnym na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu z policjantami i pracownikami Policji, którzy odchodzą na emeryturę. Słupeccy policjanci otrzymali listy gratulacyjne i drobne upominki.

 

kopia_dsc05696
kopia_dsc05728
kopia_dsc05731
emeryci_poznan_1
emeryci_poznan_2