Kolejny dzielnicowy na podium - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny dzielnicowy na podium

dzienicowy_male10 września br w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim nagrody odebrali najlepsi z najlepszych – zwycięzcy tegorocznych konkursów "Patrol Roku" i "Dzielnicowy Roku".  Wśród nich był policjant z Komend Powiatowej Policji w Słupcy mł.asp. Emil Wojtczak – dzielnicowy z gminy Lądek.

Policjanci z patrolów prewencyjnych i dzielnicowi to tzw. "funkcjonariusze pierwszego kontaktu". Są najbliżej obywateli i w swojej codziennej służbie dbają o ich bezpieczeństwo. W Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom tegorocznych, wielkopolskich konkursów "Patrol Roku" i "Dzielnicowy Roku". Laureaci otrzymali puchary i nagrody z rąk Wielkopolskiego Komendanta Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego, Wojewody Wielkopolskiego Piotra Florka oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów podisnp. Andrzeja Szarego.

Wśród najlepszych w Wielkopolsce znalazł się policjant KPP w Słupcy. Puchar i nagrody za drugie miejsce odebrał dzielnicowy Emil Wojtczak z Posterunku Policji w Zagórowie. Dwóch najlepszych wielkopolskich dzielnicowych w październiku br. będzie walczyć o miano najlepszego dzielnicowego w finale krajowym w Szkole Policji w Katowicach.ZWYCIÊZCY ZAWODóW II STOPNIA
OGóLNOPOLSKICH ZAWODóW POLICJANTóW DZIELNICOWYCH
 "DZIELNICOWY ROKU 2014"

I miejsce
Komenda Powiatowa Policji w Turku
mł. asp. Dariusz CZEKAŁA

II miejsce
Komenda Powiatowa Policji w Słupcy
mł. asp. Emil WOJTCZAK

III miejsce
Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie
asp. Adam  LATAÑSKI

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku policjant z Posterunku Policji w Strzałkowie zdobył tytuł najlepszego dzielnicowego w Wielkopolsce.

 

dzielnicowy_14
dziel_14