Policyjne podsunowanie dwóch minionych dni - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne podsunowanie dwóch minionych dni

wypadek_1_v2Przez dwa ostatnie dni maja na terenie powiatu słupeckiego doszło do wypadku drogowego, policjanci zatrzymali jedną osobę z narkotykami, trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz sprawczynię kradzieży sklepowej.  Funkcjonariusze wielokrotnie byli wzywani na interwencje domowe i publiczne, aby pomóc poszkodowanym.

29 maja br. krótko po godzinie 9.00 w Słupcy na ul. Traugutta na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy m-ki Mazda. W zdarzeniu ucierpiała 83-letnia kobieta, którą przewieziono do szpitala. Lekarz stwierdził u niej złamanie ręki i ogólne potłuczenia. Przybyli na miejsce policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz podjęli wszystkie niezbędne czynności, które w późniejszym czasie doprowadzą do wskazania winnego i przyczyn tego wypadku. Funkcjonariusze ustalili, że kierowca auta – 64 –letni mieszkaniec pow. wrzesińskiego - był trzeźwy.

Tego samego dnia pracownicy jednego ze sklepów drogeryjno – kosmetycznych w Słupcy ujawnili kobietę, która dopuściła się kradzieży sklepowej . Policjanci zatrzymali 60-letnią mieszkankę Słupcy. Amatorce cudzego mienia funkcjonariusze przedstawili zarzut zaboru  w celu przywłaszczenia kosmetyków różnych matek na kwotę ponad 550 złotych. Jak się okazało kobieta kradła kosmetyki przez dwa dni.

W godzinach wieczornych, również w Słupcy na Os. Niepodległości,  policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Jak się okazało 20-letni Słupczanin miał przy sobie marihuanę. Do czasu wyjaśnienia okoliczności sprawy został umieszczony w policyjnym areszcie. Następnego dnia po przesłuchaniu został zwolniony do domu.