Relacja z WOŚP - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Relacja z WOŚP

  wosp_male   XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł już do historii. Pobito kolejny rekord w zbiórce pieniędzy dla potrzebujących. Jak policjanci włączyli się w zbieranie pieniędzy dla dzieci z problemami nerek i układu moczowego podczas XIX Finału WOŚP prezentuje poniższa relacja fotograficzna.

 

Z samego rana policjanci odwiedzili przyszłych kwestujących podczas rozdawania puszek. Udzielili im porad jak zachowywać się na ulicach podczas zbiórki pieniędzy, aby byli bezpieczni i wiedzieli jak reagować w razie ewentualnych niebezpieczeństw. 

porady

Na odwiedzających w niedzielne popołudnie, 9 stycznia br., halę MOSiR w Słupcy czekały policyjne stoiska. Stanowisko prewencji kryminalnej z ulotkami , możliwością przymierzenia alkogogli oraz balonikami z logo KPP w Słupcy,stanowisko technika kryminalistycznego z możliwością zrobienia odcisków linii papilarnych na okolicznościowych kartkach oraz stanowisko wyposażenia policyjnego ( czapki, kaski, tarcze, kamizelki, kajdanki, pałki itp.) z możliwością przymierzenia/zrobienia zdjęcia. Aby skorzystać ze wszystkich atrakcji wystarczyło wrzucić symboliczny datek do puszki.

stoisko_1
stoisko_2
stoisko3
stoisko_4

Grała Orkiestra i grali też policjanci w piłkę nożną dla Orkiestry wraz z kilkoma drużynami z powiatu. Zwyciężyła drużyna Strażaków, ale Policjanci byli tuż, tuż za nimi.

druzyna
Do zobaczenie na XX FINALE WOŚP!!!