Odznaczenia dla słupeckich policjantów - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odznaczenia dla słupeckich policjantów

malina_maleW kontekście niedawno obchodzonego Dnia Niepodległości ponad 120 policjantów z wielkopolskich jednostek Policji odebrało z rąk Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu  mł. insp. Krzysztofa Jarosza i Wojewody Wielkopolskiego Piotra Florka złote, srebrne i brązowe Medale za Długoletnią Służbę i  odznaki "Zasłużony Policjant". Wśród wyróżnionych znaleźli się policjanci ze Słupcy.

Uroczystość odbyła się 19 listopada br. w Domu Żołnierza w Poznaniu. Srebrne odznaki „Zasłużony Policjant” otrzymali mł.insp. Zbigniew Malina, nadkom. Krzysztof Golak, asp.sztab. Robert Górny i mł.asp. Krzysztof Kaczor. Złotą odznakę „Zasłużony Policjant” otrzymał st.asp. Michał Malinowski.

 

malina

 

Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu mł. insp. Krzysztof Jarosz pogratulował nagrodzonym za poświęcenie i profesjonalizm. Dodał, że jakość pracy wielkopolskiej policji zależy właśnie od takich ludzi - nieugiętych, zdyscyplinowanych, odważnych, nie bojących się ryzyka i z determinacją ścigających przestępców.

Jest dumny, że kieruje wielkopolską jednostką Policji, która jest jedną z lepszych w kraju.