Nowy komendant KPP Słupca - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy komendant KPP Słupca

nowy_komDnia 1 czerwca zaczął pełnić swoje obowiązki nowy Komendant KPP w Słupcy nadkom. Władysław Trzaskawski. Podinsp. Jan Krauze przekazał powiat „we władanie” w obecności insp. Wojciecha Olbrysia – Komendanta Wielkopolskiej Policji, władz lokalnych oraz kierownictwa jednostki.
Komendant Trzaskawski powiedział podczas uroczystości przekazania jednostki, że „bycie komendantem to zaszczyt, ale i wielka odpowiedzialność. Kierowanie jednostką Policji bowiem, to zarządzanie zespołem osobowym, a największym bogactwem każdej organizacji są ludzie”. Deklarował również utrzymanie dobrych kontaktów i współpracę z władzami samorządowymi, instytucjami oraz szeroko rozumianą społecznością lokalną. Podkreślił, że „dzięki takiej wielopodmiotowej współpracy można realizować wiele inicjatyw przyczyniających się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców powiatu i tych, którzy licznie odwiedzają Ziemię Słupecką”.
nowy_kom_a
A co wiemy o nowym Komendancie? Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie uzyskał tytuł magistra pedagogiki. Ukończył z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie oraz Studium Zarządzania na tej samej uczelni. Ukończył również studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w zakresie zarządzania jakością administracji publicznej. W Policji służy od 18 lat. Przez ostatnie siedem lat pełnił funkcję Naczelnika Sztabu KMP w Kaliszu, a następnie Naczelnika Wydziału Dyżurnych i Operacji Policyjnych tamtejszej jednostki.
nowy_kom_b
nowy_kom_c
Witamy i życzymy powodzenia!