Odznaczeni za długoletnią służbę - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odznaczeni za długoletnią służbę

Odznaczeni za długoletnią służbę... Decyzją Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego dwóch funkcjonariuszy KPP w Słupcy zostało uhonorowanych odznaczeniami za długoletnią i ofiarną służbę w szeregach Policji.
Zastępca Naczelnika Sekcji Kryminalnej asp. sztab. Roman Kwitowski otrzymał Złoty Medal za 30 lat służby a Kierownik Rewiru Dzielnicowych asp. sztab. Artur Kamiński - Srebrny Medal za 20 lat służby.
Obaj Panowie cieszą się wśród podwładnych dużym szacunkiem. Określani są mianem surowych, ale sprawiedliwych i wyrozumiałych przełożonych. Obaj od początku służą w słupeckiej Policji przechodząc kolejne szczeble kariery.

Naczelnik Kwitowski poza służbą prezesuje prężnie działającemu słupeckiemu Kołu Wędkarskiemu i jest zaangażowanym społecznikiem. Kierownik Kamiński, oprócz szefowania w „Dzielnicy” jest dowódcą Nieetatowej Grupy Realizacyjnej i członkiem grupy rozpoznania pirotechnicznego oraz oskarżycielem w Sądzie Rejonowym w Słupcy. Bez munduru uczestniczy w posiedzeniach MKRPA w Słupcy, lubi również pracować dla lokalnej społeczności.

dscf3003