Zakończenie długiego weekendu - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zakończenie długiego weekendu

z_logo_kppZakończył się wydłużony majowy weekend. Od piątku 27 kwietnia do niedzieli 6 maja włącznie policjanci Komendy Powiatowej Policji w Słupcy dbali o bezpieczeństwo mieszkańców i gości przebywających na terenie naszego powiatu.

Skończył się wydłużony majowy weekend. Od piątku 27 kwietnia do niedzieli 6 maja włącznie policjanci Komendy Powiatowej Policji w Słupcy dbali o bezpieczeństwo mieszkańców i gości przebywających na terenie naszego powiatu.

Wydłużony majowy weekend na drogach powiatu słupeckiego był weekendem bezpiecznym - nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Słupeccy policjanci natomiast z przestępstw kryminalnych odnotowali 4 kradzieże mienia w tym kradzież samochodu osobowego na terenie gminy Orchowo.

Policjanci podczas pełnionej służby sprawdzali przede wszystkim trzeźwość kierujących, prędkość, z jaką się poruszali, stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia dzieci oraz to, czy kierowca i pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa. Policjanci ujawnili 24 kierujących będących pod wpływem alkoholu:

NIETRZEŹWI KIERUJ¡CY.

27 kwietnia w Kochowie policjanci zatrzymali Leszka W. z pow.słupeckiego, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości ok. 1,3 promila alkoholu w organizmie.

27 kwietnia w Sierniczu Wielkim policjanci zatrzymali Pawła P. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 1,59 promila alkoholu w organizmie.

27 kwietnia w Myszakowie policjanci zatrzymali Tadeusza S. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 3 promili alkoholu w organizmie.

28 kwietnia w Strzałkowie policjanci zatrzymali Henryka S. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 1,3 promila alkoholu w organizmie.

28 kwietnia w Słupcy policjanci zatrzymali Dawida G. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 1,95 promila alkoholu w organizmie.

28 kwietnia w Anastazewie policjanci zatrzymali Marka K. z pow.konińskiego, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości ok. 0,79 promila alkoholu w organizmie.

29 kwietnia w Łukomiu policjanci zatrzymali Tadeusza G. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 2,8 promila alkoholu w organizmie.

29 kwietnia w Orchowie policjanci zatrzymali Dariusza K. z pow.konińskiego, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości ok. 0,9 promila alkoholu w organizmie.

30 kwietnia w Słupcy policjanci zatrzymali Lecha K. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 2,35  promila alkoholu w organizmie.

30 kwietnia w Młodziejewice policjanci zatrzymali Jonasz D. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie po użyciu alkoholu ok. 0,44 promila alkoholu w organizmie.

30 kwietnia w Kania  policjanci zatrzymali Waldemara M. z pow.słupeckiego, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości ok. 1,64 promila alkoholu w organizmie.

01 maja w Słupcy policjanci zatrzymali Piotra M. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 1,73 promila alkoholu w organizmie.

01 maja w Słupcy policjanci zatrzymali Romana W. z pow.słupeckiego, który kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 2,06 promila alkoholu w organizmie.

01 maja w m. Powidz policjanci zatrzymali Piotra B. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 2,17 promila alkoholu w organizmie.

02 maja w Słupcy policjanci zatrzymali Marka K.. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 1,24 promila alkoholu w organizmie.

04 maja w m.Kochowo policjanci zatrzymali Stanisława Sz. z pow. słupeckiego, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości ok. 0,53 promila alkoholu w organizmie.

04 maja w m. Kochowo policjanci zatrzymali Dariusza R. z pow.słupeckiego, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie po użyciu alkoholu ok. 0,59 promila alkoholu w organizmie.

04 maja w m. Kokczyn  policjanci zatrzymali Kamila K. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie po użyciu alkoholu ok. 0,31 promila alkoholu w organizmie.

04 maja w m. Wólka policjanci zatrzymali Dariusza T. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie po użyciu alkoholu ok. 0,31 promila alkoholu w organizmie.

05 maja w m. Gostuń policjanci zatrzymali Szymona G. z pow.słupeckiego, który kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 0,82 promila alkoholu w organizmie.

05 maja w m. Augustynów policjanci zatrzymali Zbigniewa W. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok.  1,66 promila alkoholu w organizmie.

05 maja w m. Podbiel policjanci zatrzymali Leszka K. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 3,50  promila alkoholu w organizmie.

05 maja w m. Podbiel policjanci zatrzymali Marcina B. z pow.słupeckiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 1,70 promila alkoholu w organizmie.

05 maja w m. Cienin Kościelny policjanci zatrzymali Jerzego K. z pow.słupeckiego, który kierował motorowerem będąc w stanie nietrzeźwości ok. 1,90  promila alkoholu w organizmie.