Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Praca dla osoby cywilnej

wykrzyknikKomenda Powiatowa Policji w Słupcy poszukuje kandydatów na stanowisko (umowa zastępstwa) – inspektora Sekcji Kryminalnej. Liczba lub wymiar etatu – 1...

Główne obowiązki:
– obsługa kancelaryjno-biurowa Naczelnika Sekcji Kryminalnej i jego zastępcy,
– prowadzenie postępowań administracyjnych,
– prowadzenie magazynu dowodów rzeczowych.

Wymagania konieczne:
– podstawowa znajomość prawa administracyjnego,
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– umiejętność obsługi urządzeń biurowych i komputera.

Wymagania pożądane:
– poświadczenie bezpieczeństwa osobowego upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli conajmniej „poufne”,
– samodzielność i dyspozycyjność,
– dobra organizacja pracy,
– komunikatywność,
– wysoka kultura osobista,
– umiejętność pracy indywidualnej i w zespole.

– kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
– kopia poświadczenia bezpieczeństwa osobowego upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli conajmniej „poufne”,
– oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
– życiorys i list motywacyjny,
– oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
– kopia dowodu osobistego.

Dokumenty należy składać lub przesłać w terminie do 29.12.2008 r. do KPP w Słupcy, ul. Poznańska 13.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 063 2741322 lub 063 2741325.

Zakwalifikowani kandydaci zostaną zaproszeni do siedziby komendy w celu wzięcia udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym.